| Product Name | High Temperature Fibreglass Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 830GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Product Name | High Temperature Fibreglass Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 830GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Product Name | High Temperature Fibreglass Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 830GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Product Name | High Temperature Fibreglass Filter Bag |
|---|---|
| Weight | 830GSM |
| Size | Customized |
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon Black,cement Plant |
| Material | Fiberglass |
| Product Name | PTFE,P84,Fibreglass Filter Bag |
|---|---|
| Weight | 850GSM |
| Size | Customized |
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon Black,cement Plant |
| Material | Fiberglass |
| Product Name | FMS Fibreglass Filter Bag |
|---|---|
| Usage | Industry Dust Collector |
| Type | Pocket Filter, FMS Filter |
| Weight | 800GSM |
| Size | Customized |
| Product Name | High Temperature Fibreglass Filter Bag |
|---|---|
| Weight | 830GSM |
| Size | Customized |
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon Black,cement Plant |
| Material | Fiberglass |
| Product Name | High Temperature Fibreglass Filter Bag |
|---|---|
| Weight | 830GSM |
| Size | Customized |
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon Black,cement Plant |
| Material | Fiberglass |
| Product Name | High Temperature Fibreglass Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 830GSM |
| Size | Customized |
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon Black,cement Plant |
| Product Name | High Temperature Fibreglass Filter Bag |
|---|---|
| Weight | 830GSM |
| Size | Customized |
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon Black,cement Plant |
| Material | Fiberglass |